You are currently viewing Законопроєкт 4142 знову на порядку денному ВРУ. Готуємось до мітингу в Києві!

Законопроєкт 4142 знову на порядку денному ВРУ. Готуємось до мітингу в Києві!

Законопроєкт 4142, проти якого висловились чимало лікарів-епідеміологів, який отримав розгромний висновок ГНЕУ, проти якого підписано петицію президенту, щодо якого було надіслано сотні тисяч листів та волевиявлень – як в паперовому, так і в електронному вигляді, – на порядку денному Верховної Ради. За інформацією лікаря-епідеміолога Олексія Галімського. у проєкт додали пункт про заборону азбесту – для маніпулювання думкою громадськості та депутатів та протягування під видомекологічних мотивів законопроєкт, що відверто порушує права людини.   

                                                                       

⏰Законопроєкт внесено до розгляду Ради без вказання конкретної дати голосування, у період від 14 до 17 грудня.

?‍?‍?‍?Оголошуємо збір на мітинг біля ВРУ, орієнтовна дата – 14 грудня 2021 року. Подробиці повідомимо 12-13 грудня, адже, за інформацією від депутатів, лише тоді буде відома точна дата розгляду законопроєкту. Актуальна інформація про мітинг буде викладатись на вебсайті (vvv.org.ua), на каналі ГО в Телеграм https://t.me/vvv_org_ua, та у пабліках ГО ВВВ в інших соціальних мережах.

(car) Як приїхати на мітинг? Через можливу протидію організованим нерегулярним перевезенням радимо шукати способи дістатись Києва на легкових авто (не більше 6 місць). Можна об’єднатись з однодумцями у Вашому місті для спільної подорожі. Можливо взяти квиток на потяг або рейсовий автобус, втім, варто передбачити можливі зупинки транспорту з метою перевірки сертифікатів / ПЦР-тестів. Для координації перевезень будуть створені окремі чати у телеграм по містах. Посилання будуть надані після створення чатів, список буде оновлюватись.

Як дістатись до місця мітингу у Києві.

*Проїзд від залізничного вокзалу ??*

Метро Вокзальна, можна купити картку метро у касі та оплатити певну кількість подорожей або оплатити вхід на турнікеті банківською картою. Доїхати до ст. метро Арсенальна, далі пройти до Грушевського, 5 (будівля ВРУ). Можна пройти пішки від вокзалу до місця мітингу, приблизно 40-50 хвилин.

Що взяти з собою і що робити на мітингу. Вдягніть теплі і зручні речі. Документи і цінні речі, гроші тримайте при собі, у надійному місці. Візьміть зарядний прилад для телефону, за необхідності його можна зарядити у кафе. Якщо Ви їдете групою, заздалегідь обміняйтесь контактами з іншими членами групи.

Приходити на мітинг краще заздалегідь , за 15 хвилин від оголошеного часу початку (точний час і дату буде повідомлено пізніше). Зберігаємо спокій і рівновагу. Не варто з кимось сперечатись або намагатись запевнити у чому. Якщо бачите, що хтось поводиться неадекватно, просто відійдіть до однодумців або зверніться до поліцейських.

* Збір підписів*

На мітингу буде проводитись збір підписів до депутатів Верховної Ради України щодо голосування проти законопроєкту №4142 та до Президента України – щодо ветування законопроєкту у разі надання його на підпис. Примірники звернень будуть наявні у людей, які будуть збирати підписи. Будь ласка, уважно ознайомтесь з тим, що підписуєте. На бланку підписів має бути чітко вказано, до якого звернення і з якою вимогою дані підписи будуть прикладатись.

 *Спілкування з журналістами ?*

Ви не зобов’язані відповідати на будь-які питання, якщо Ви цього не хочете. Втім, можна коротко сказати примірний текст:

«Ми вийшли висловити свою незгоду із законопроєктом 4142 як таким, що обмежує права людини на добровільне медичне втручання. Подробиці можна дізнатись в організаторів, прочитати у прес-релізі». (Прес-релізи будуть надіслані до медіа заздалегідь а також роздаватись на мітингу). Ви можете додати від себе кілька слів, якщо бажаєте, але прохання: позначити початок Вашого власного тексту словами «Моя особиста думка з цього приводу така» або подібними. Якщо даєте інтерв’ю, не поспішайте, дайте собі час зібратись з думками. На провокаційні питання можна просто відмовитись відповідати, зазначивши, наприклад, «відмовляюсь відповідати на це питання». Якщо Ви чогось не знаєте, можна відповісти щось на кшталт «мені потрібно пригадати цю інформацію, це більше питання до лікарів / депутатів» тощо.

Акцент має бути на виключно добровільному медичному втручанні та дотриманні прав людини, КонституціЇ.

На мітингу буде організована акція вшанування постраждалих від вакцин. Якщо Ваші родичі померли після введення вакцини і Ви хочете долучитись до акції, надішліть повідомлення або зателефонуйте +38(063) 342-67-08. Якщо Ви постраждали від вакцинації і хочете виступити і розповісти свою історію, також просимо повідомити.

Для координації підготовки до мітингу створено чат у телеграм. Долучайтесь за посиланням https://t.me/meeting4142

Збір коштів на мітинг – на карту 5168 7453 0286 4936 Флорян Катерина.Кошти будуть використані на друк банерів, закупівлю обладнання (столи, мегафони). Якщо зміняться правила міжобласних перевезень, кошти будуть спрямовані на оплату автобусів.  Звіт про зібрані та витрачені кошти буде публікуватись у пабліках ГО у Вайбер та Телеграм.

?Про що законопроєкт 4142 і де з ним можна ознайомитись https://docs.google.com/document/d/1-TPKoXIlGm7x4h0ip64fGtYfHEGEX8Js-Px7dqoEfE4/edit                    Зауважимо, що наразі немає визначеності щодо тексту законопроєкту, оскільки на сайті ВРУ як такий зазначений лише первинний документ. Друга редакція, за яку начебто голосували депутати 04 лютого 2021р., викладена у висновку комітету, що не є офіційно прийнятим порядком оприлюднення таких документів. Нашою ГО подано офіційний запит до Апарату ВРУ щодо чинного тексту законопроєкту.               

?Небезпека даного законопроєкту полягає в прийнятті обмежень саме законом (не постановою Кабміну чи наказом МОЗ, як це робилось дотепер). Таким чином, Кабмін та МОЗ отримують повноваження, які де-юре відсутні в них на сьогодні, щодо обмежень прав і свобод людей і громадян. Зокрема, щодо запровадження вакцинації як перепустки у суспільство.

?Що можна зробити вже сьогодні. Надіслати лист депутату(ам(sad) паперовий або електронний. Головна вимога: у листі мають бути Ваші ім’я, по-батькові, прізвище. адреса й ініціали. Лист, навіть електронний, має бути підписаний. Якщо у Вас немає цифрового підписку, Ви можете роздрукувати лист, підписати, сфотографувати або відсканувати, і надіслати на електронну пошту. Шаблони розгорнутого і короткого листів тут (листи можна доповнювати, редагувати, можна і потрібно писати текст від себе:

https://docs.google.com/document/d/1Mt_WZO_hJ8n3QTKhsxEYapaq2q2MVew5vOkS8L2Ccqc/edit?usp=drivesdk

https://docs.google.com/document/d/1I2ajVgGChJSvW3W-UYydo3CJO_TdalA1D6RLRJPMqLM/edit?usp=drivesdk

Контакти депутатів можна знайти тут https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fHF2sKMoAXrGkFGH6sT-pSaZfqjfTca0/edit?usp=drivesdk&ouid=106056938530804629423&rtpof=true&sd=true

Можна також телефонувати до приймальні ВРУ +38(044)255-42-46

ЄДНАЙМОСЯ НА ЗАХИСТ ПРАВ!