You are currently viewing “Віце-президент німецького парламенту закликає розслідувати летальні випадки, що настали після вакцинації проти ковід-19”

“Віце-президент німецького парламенту закликає розслідувати летальні випадки, що настали після вакцинації проти ковід-19”

Головний патологоанатом та його команда виявили, що у 30 відсотків людей, яких вони обстежували, які померли незабаром після вакцинації від Covid, вакцинація стала причиною смерті.

Віце-президент Бундестагу [федерального парламенту Німеччини] Вольфганг Кубіцький закликає провести розтин для тих, хто помер незабаром після отримання вакцини проти Covid. Кубіцький вважає важливим, щоб кожна незрозуміла смерть, яка настає протягом 14 днів після вакцинації від Covid, автоматично реєструвалася як підозрюваний випадок в Інституті Пауля Ерліха (PEI). Політик Вільної демократичної партії (ВДП) каже, що розслідування “зв’язку між вакцинацією, міокардитом і смертю є обов’язковим”.

При цьому Кубіцький послався на нещодавно опубліковане дослідження Петера Ширмахера, головного патологоанатома клініки Гейдельберзького університету. Ширмахер і його команда виявили, що у 30 відсотків людей, яких вони обстежували, які померли незабаром після вакцинації від Covid, ця вакцинація була причиною смерті.

“Ми говоримо про відповідну цифру, яка змушує підходити до цієї проблеми системно”, – сказав Кубіцький. За словами політика FDP, органи охорони здоров’я повинні “регулярно” проводити розтини всіх людей, які померли протягом двох тижнів після вакцинації: “Це також має сенс, оскільки умовне схвалення цих вакцин відбулося під величезним тиском часу”.

Тіно Зорге (ХДС), представник з питань політики охорони здоров’я фракції Союзу в Бундестазі, вважає, що «Через два роки після першої вакцинації від ковіду настав час для більш відкритого підходу до побічних ефектів вакцинації та шкоди від вакцинації». Дослідження Ширмахера також викликає занепокоєння, пояснює Зорге, «тому що воно показує, як мало ми знаємо про ризики вакцин навіть через два роки».

За словами політика Християнсько-демократичного союзу Німеччини (ХДС), дослідження і збір даних тепер повинні просуватися вперед на повній швидкості: все ще бракує достовірних і значущих даних. Отримані результати є надзвичайно важливими для оцінки користі та ризику. З цією метою слід посилити PEI, краще використовувати дані, значно спростити процедури звітності.

Німецьке нове агентство WELT опублікувало інтерв’ю з патологом Ширмахером у понеділок. Він закликав провести більше досліджень на предмет пошкодження вакциною. «Є важливі питання без відповідей, які слід прояснити або шляхом всебічної реєстрації всіх небажаних ефектів, або в рамках подальших досліджень в сенсі поліпшення вакцинації, показань до вакцинації та цивільного захисту», – каже Ширмахер: «Чи існують якісь генетичні фактори або певні попередні хвороби – наприклад, аутоімунні захворювання – які схиляють до важких наслідків вакцинації? Наслідки вакцинації залежать від вакцини – але які характеристики та компоненти вакцини це визначають? Чи грають роль певні типи додатків?

Німецьке інформаційне агентство BILD обговорило нещодавні вимоги політиків щодо розслідувань вакцин проти Covid та шкоду, яку вони можуть завдати. Дивіться відео, ексклюзивно перекладене RAIR Foundation USA:

Джерело