You are currently viewing Вакцинопросвіта: Книга у подарунок для нардепів!

Вакцинопросвіта: Книга у подарунок для нардепів!

Шановні народні обранці, ГО «Вакцинація: Вільний Вибір» пропонує всім народним депутатам Верховної Ради України, які хотіли б підвищити свій рівень обізнаності у питаннях вакцинації та дізнатися більше про її позитивні та негативні моменти, отримати безкоштовно книгу А.Амантоніо «Щепитись чи не щепитись? Міфи про вакцинацію»!

Ця книга містить докладний аналіз наявних медичних досліджень та інформації, доступних на сьогодні, щодо кожного щеплення, яке використовується наразі не лише в Україні, але й в розвинених країнах світу.

Ми впевнені, що люди, які ухвалюють пишуть та ухвалюють закони, що впливають на захист здоров’я всієї української нації, мають бути обізнаними у цій галузі особисто, а не сліпо довірятися заангажованим фахівцям.

Це особливо актуально зараз, коли скрізь розповсюджується багато фейків та просто неправдивої чи викривленої інформації щодо профілактичних щеплень та розглядають проекти, які пропонують масову вакцинацію як панацею від усіх хвороб, зокрема від Ковід-19, незавжаючи на сотні досліджень, які доводять зворотне.

Якщо Ви народний депутат чи його представник і бажаєте отримати книгу, напишіть нам на адресу hq@vvv.org.ua і залиште свої реквізити для її отримання.

З повагою, ГО «Вакцинація: Вільний Вибір»