You are currently viewing Увага! Акція протесту 6.11.20 в Києві!

Увага! Акція протесту 6.11.20 в Києві!

6 листопада 2020 р. об 11:00 виходимо на акцію протесту проти законопроекту 4142, на захист вільного вибору щодо медичних втручань, якого нас хочуть позбавити!

Депутати Верховної Ради цього дня розглядатимуть в першому читанні законопроєкт №4142 від 22.09.2020, поданий членами Комітету здоров’я нації на чолі з Михайлом Радуцьким. Це ще одна, більш небезпечна, спроба після фіаско та відкликання схожого законопроєкту Євгенія Шевченка. Розгляд законопроекту №4142 педалюється, незважаючи на негативну оцінку Головного експертного управління та думки відомих фахівців!

Чому законопроєкт №4142 має бути зупинений?

  • Він впроваджує примусову вакцинацію дітей та дорослих (повністю забороняє доступ до освіти та праці для всіх, в кого немає хоч одного щеплення).
  • Він вводить презумпцію згоди на щеплення, відміняючи форму інформованої згоди.
  • Він надає МОЗ необмежені повноваження без будь-якого контролю з боку інших інституцій (додавати нові щеплення до календаря, самочинно ухвалювати рішення щодо тривалості та характеру карантинних обмежень тощо).
  • Він скасовує багато діючих механізмів чинної системи санітарно-епідемічного захисту та наявні інституції, не запроваджуючи альтернативи.

Друзі, кияни та всі, хто розуміє небезпечність цього законопроекту і має змогу приїхати, закликаємо вас підтримати нашу акцію на захист вільного вибору 06.11.2020 об 11:00 біля Верховної Ради України (Київ, вул. Грушевського, 5).

Ми маємо донести нашу позицію до народних депутатів, показати їм, що українці — не мовчазне стадо і не піддослідні кролики, якими їх вже бачать автори законопроєкту №4142!

Ми виходимо захистити наш спільний вільний вибір. Наше майбутнє і майбутнє наших дітей та онуків.

Ми виступаємо проти остаточного руйнування системи охорони здоров’я в Україні!

Законопроект №4142 має бути зупинений!

Участь кожного є дуже важливою!

PS Одягайтесь тепліше, беріть термоси з гарячим чаєм та щось перекусити!
Також дуже доречними будуть ваші плакати та наочна агітація, щоб депутати з вікон та ЗМІ могли її побачити, навіть якщо не почують нас!
Діліться цією інформацією з друзями, у спільнотах, щоб більше людей могли долучитися, це стосується кожного!!!


Докладніше про вплив законопроєкту №4142 на реалії української системи охорони здоров’я говоримо на спільній прес-конференції ГО «Вакцинація: Вільний Вибір» та «Ліга захисту громадяських прав», яка відбулася у прес-центрі Інтерфакс у Києві в четвер 05.11.2020 об 11:00.

Запис трансляції: https://youtu.be/38OJpjkHIQY

Прес-анонс: https://ua.interfax.com.ua/news/press-announcement/701037.html


Якщо Ви хотіли б матеріально підтримати нашу діяльність, із вдячністю приймемо Вашу допомогу за наступними реквізитами:

Отримувач: ГО Вакцинація: Вільний Вибір
Код отримувача: 42755678
Рахунок отримувача: UA593287040000026000054216622
Назва банку: Южне ГРУ АТ КБ “Приватбанк”
Призначення платежу: Добровільний внесок

Перерахувати внесок можна в Приват24->Платежі (за номером рахунку, кодом або назвою отримувача), в платіжних терміналах (за тими ж реквізитами), а також у відділенні будь-якого банку.

Дякуємо вам за допомогу та підтримку!

Разом ми сила!