You are currently viewing Кампанія з посиленої вакцинації від поліомієліту супроводжувалась дитячими смертями та паралічами кінцівок

Кампанія з посиленої вакцинації від поліомієліту супроводжувалась дитячими смертями та паралічами кінцівок

В квітні 2015 з ось цього офіційного прес-релізу стало відомо, що оральну вакцину з поліовірусом другого типу через асоційовані з нею випадки паралітичного поліомієліту та циркуляцію вакцинних штамів вірусу (cVDPVs) ВОЗ припиняє колоти рівно через рік – з квітня 2016. Посилання

Одразу після цього в Україні місцеві та міжнародні бюрократи від “здоров’я” за підтримки ЗМІ організували істерію з приводу цілковито фейкового “спалаху поліо”, і світові виробники утилізували в українських дітей весь наявний сток цієї вакцини.

Ця кампанія очікувано супроводжувалась дитячим смертями та паралічами кінцівок, але МОЗовський конвеєр з видачі довідок про “просто співпало — вакцина не винна” збоїв не дає.
Детальніше тут: Посилання

Вчора Андрій Волянський навів свіжий реліз Європейського центру контролю захворювань (ECDC), згідно якого в 2020-му через 4 роки після офіційної відмови від живих поліо-вакцин з вірусом 2-го типу, цей вакцинний штам не просто продовжує калічити дітей.
Він продовжує калічити їх НАБАГАТО ЧАСТІШЕ за дикий вірус.
І відбувалось це цьогоріч ЧАСТІШЕ ніж минулого року.

За даними ECDC (Європейського центру контролю захворюваності), в 2020 році зафіксовано 94 випадки дикого і 235 (тобто в 2.5 рази більше) випадків вакцино-асоційованого полимиєлиту, пов’язаного з 2-м типом вакцинного вірусу.

Серед причин, звідки цей вакцинний вірус береться, якщо вакцин з ним вже чотири роки як не роблять:

а) його продовжують знаходити в каналізації.
Бо бла-бла-бла про безпечність “ослаблених” вакцинних вірусів жодним чином не зупиняє їх від того, щоб за сприятливих умов (порушення температурного режиму транспортування / зберігання, вразливий реципієнт, тощо) вони відновлювали свою вірулентність і ставали причиною спалахів хвороб, від яких ніби мали захистити

б) вакцини з цим вірусом попри заяви робити все ж таки НЕ переставали.

За третім посиланням повідомлення в індійській пресі про один з численних там вакцинних скандалів. Посилання

Згідно заяві посадовця місцевого МОЗ, навіть через два роки після офіційної відмови від використання поліо-вірусу другого типу його було виявлено в серії з 50 000 доз поліо-вакцини індійського виробництва, що розповсюджувалась на території трьох індійських штатів.

Директора компанії-виробника інфікованих вакцин Biomed Pvt Ltd було арештовано.

МОЗ Індіі:
– створив спецкомісію для розслідування,
– обіцяв слідкувати за здоров’ям кожного з тисяч щеплених інфікованими вакцинами дітей,
– і щоб захистити населення від наслідків цього “косяка”… додатково обколов всіх дітей вказаних трьох штатів інактивованою поліо-вакциною.

Бо вакцинація – це абсолютно унікальний бізнес.
Який би кпц не влаштували виробники щеплень, це завжди лише збільшує загальні прибутки цієї індустрії.

Коли з’являються чергові 100% докази неефективності, в календар додається ще один “бустер”, який “тепер вже точно захистить”.

Коли в щепленнях знаходять незаплановану заразу,
дітей обколюють повторно іншою вакциною,
де незапланованої зарази наразі ще не знайшли.

Щоб вакцинами захистити від інфікування через вакцинацію.

Кампанія з посиленої вакцинації від поліомієліту супроводжувалась дитячими смертями та паралічами кінцівок

Захар Мілютін