You are currently viewing Токсичний алюміній додають до вакцин тому, що він дає бурхливу імунну реакцію

Токсичний алюміній додають до вакцин тому, що він дає бурхливу імунну реакцію

Алюмінієвий вакцинний ад’ювант накопичується в м’язах і потрапляє в мозок. Це призводить до величезної кількості аутоімунних захворювань та невропатологій.

В продовження теми ще раз наведу довге детальне, цікаве та дуже інформативне інтерв’ю професора Експертного центру нейром’язових патологій Університету Париж-Схід Romain Gherardi, пише Захар Мілютін у своєму Фейсбук.

На відео визнаний науковим світом авторитет в галузі невропатологій більше години розповідає про ці патології, а також алюмінієві вакцинні ад’юванти, їх призначення, альтернативи, побічні дії, аутоімунні захворювання, MMF, синдром хронічної втоми, Альцгеймер, аутизм, генетичну вразливість та історію.

Алюмінієвий вакцинний ад’ювант використовується в вакцинах з 1930-х років. Він потрібен для отримання імунної реакції. Попри розказану нам всім в школі, а декому ще й в медичному університеті казку, на біологічний мотлох, який містять АКДП, вакцина від гепатиту Б і багато інших сучасних вакцин, імунна система майже не реагує. Отримати високий титр антитіл від щеплень, що не містять живих вірусів, можна лише завдяки ад’юванту.

Думка, що алюмінієвий ад’ювант – не шкідливий, з’явилась через те, що на початку використання моментальних помітних реакцій на нього не спостерігалось.

Алюміній знаходили в сечі та зразках поту реципієнтів. На підставі цього з’явилось ПРИПУЩЕННЯ (і розійшлось по медичним підручникам), що алюміній в невеликих кількостях протягом якогось часу повністю виводиться з організму. На користь цього припущення свідчило також дуже обмежене по часу і кількості тестів тваринне дослідження, коли алюміній давали кільком кролям ОРАЛЬНО, а потім не спромоглись обслідувати їхні останки на вміст цього металу.

Значно пізніше (з кінця 20-го – початку 21 століття) питаннями токсичності вакцинного алюмінію зайнялись одразу кілька непов’язаних між собою груп вчених з

– Франції (під керівництвом власне Gherardi та Dr. J?r?me Authier),

– Канади (на чолі з професором Christopher A. Shaw)

– Великобританії (група професора Christopher Exley).

Кожна з цих груп протягом останніх 15 років опублікувала десятки наукових робіт на цю тему.

До них треба також додати опубліковану у 2015-2018 серію досліджень китайського вченого Dr. Zhibin Yao щодо впливу алюміній вмісної вакцини від гепатиту Б. Плюс публікації та монографії видатного ізраїльського науковця професора Yehuda Shoenfeld.

На сьогодні перераховані фахівці провели величезну кількість лабораторних досліджень на тваринах, обслідували сотні пацієнтів (французька та канадські групи та фахівці з Ізраїлю), провели аналіз понад 150 зразків тканин мозку людей без патологій, з Альцгеймером, аутизмом, розсіяним склерозом (британська група).

В результаті з’явилась дуже серйозна наукова база, яка свідчить про те, що алюмінієвий вакцинний ад’ювант як мінімум в частини реципієнтів нікуди не виводиться, а накопичується в м’язах і попадає в мозок. Це призводить до величезної кількості аутоімунних захворювань та невропатологій.

Професор Romain Gherardi багато разів підкреслював, що він не виступає проти вакцинації загалом. Він лише вважає небезпечним масове використання алюмінієвого ад’юванту і масову (без жодних скрінінгів на вразливість) вакцинацію цією отрутою дітей і дорослих.

Але алюмінієвий ад’ювант на сьогодні міститься в більшості щеплень, і для фарміндустрії його швидка заміна означала б серйозні фінансові втрати.

Отже, фарма вирішила йти звичним їй шляхом пропаганди й піару.

Десятки науковців та сотні тисяч постраждалих від вакцин ігноруються, або обливаються брудом, поки телеканали та друковані видання нон-стоп тиражують замовні частково або повністю фальшиві страшилки з серії “нещеплений хлопчик наступив на цвях”.

https://www.youtube.com/watch?v=_iLXC1MVZw0&feature=emb_logo

Джерело інформації