Скарга щодо неналежного оформлення лікарем довідки «Здоровий. Відвідувати може»

Головному лікарю

(повна назва медичного закладу)

Копія: Департамент охорони здоров’я

(назва населеного пункту)

Копія: Відділ прокуратури

(назва районного відділу прокуратури)

Від ПІБ батька / матері

Адреса, телефон

Скарга

((Дата та час) я, батько / мати ПІБ та дата народження дитини, привів/привела свою дитину на прийом до лікаря ПІБ лікаря, з яким у нас укладено угоду про медичне обслуговування (вказати номер та дату угоди-декларації). Згідно з чинним законодавством, я попросила оглянути мою дитину ПІБ і видати довідку «Здоровий. Відвідувати може» для прийому у дитячий садочок. Лікарем  було надано довідку у формулюванні «Здоровий. Відвідувати не може», що суперечить дійсному законодавству. Посилання на ст. 15 Закону про захист населення від інфекційних хвороб не є правомірним, адже ст. 15 не визначає порядок надання лікарем довідки про епідеміологічне оточення або довідки «Здоровий. Відвідувати може». Лікарем не окреслено підстави видачі такої довідки.  

Таким чином, лікарем ПІБ було вчинене самоправство щодо мене та моєї дитини, що має наслідком обмеження доступу до освіти моєї дитини ПІБ, гарантованого Конституцією.

Вимагаю НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ самоправні дії лікаря ПІБ та ЗАБЕЗПЕЧИТИ надання довідки «Здоровий. Відвідувати може»» моїй дитині, ПІБ та дата народження дитини, заповненої у суворому дотриманні відповідної інструкції Міністерства охорони здоров’я України.

Дата                                                                                                            Підпис