You are currently viewing Про вакцинацію з Захаром Мілютіним — онлайн-конференція

Про вакцинацію з Захаром Мілютіним — онлайн-конференція

До ГО “Вакцинація: вільний вибір” звернулась одна з учасниць з ідеєю влаштувати онлайн-конференцію з питань вакцинації. На її думку, масив інформації значний, і людині, яка не має можливості занурюватись у тему, складно утворити системне уявлення про вакцинацію, її переваги і недоліки. З метою отримання всебічної інформації про щеплення пропонуємо відвідати онлайн-семінар Захара Мілютіна – юриста за фахом, аналітика, автора численних дописів щодо різноманітних аспектів вакцинації, члена Ради ГО “Вакцинація: вільний вибір”. Дописи Захара є ємними, інформативними, супроводжуються посиланнями на офіційні джерела. Переглянути їх можна на вебсайті bezdoz.info та сторінках Захара Мілютіна у соціальних мережах, новинах на нашому вебсайті.

Наразі формат семінару і повний перелік питань ще формуються. Попередньо семінар призначено на середу, 3 березня 2021 року, о 19:00. Дата та час будуть уточнюватись. Онлайн-платформу для події ще не визначено, просимо надавати пропозиції. Планується лекція тривалістю 1-1,5 години, з подальшими питаннями від учасників (кінцевий формат буде уточнено).

Теми, які будуть висвітлені протягом семінару:

  • Історія вакцинації. Поява медичної процедури та її поширення.
  • Захворюваність та летальність хвороб, від яких було винайдено вакцини. Спалахи та епідемії. Аналіз статистичних даних.
  • Типи вакцин: за характером збудника (вірус / бактерія), принципом дії (живі / неживі), способом введення (підшкірно / внутрішньом’язово / перорально тощо).
  • Дослідження ефективності та безпеки вакцин. Як їх читати і на що звертати увагу.

Пропозиції щодо тем і формату семінару просимо надсилати на електронну пошту hq@vvv.org.ua або у Вайбер, Телеграм, СМС-повідомленням на номер +38 (063) 342-67-08.

Дізнаймося більше разом!