You are currently viewing Посадова особа Пфайзер офіційно визнала, що компанія не мала достатніх даних про ефективність вакцини проти ковід перед початком масштабної вакцинації”

Посадова особа Пфайзер офіційно визнала, що компанія не мала достатніх даних про ефективність вакцини проти ковід перед початком масштабної вакцинації”

Високопоставлений керівник Pfizer визнав, що фармацевтична компанія не знала, чи запобігає її вакцина від Covid передачі вірусу, коли вона почала розповсюджувати щеплення по всьому світу.

Джанін Смолл, президент Pfizer з міжнародних розвинутих ринків, давала свідчення перед парламентом Європейського Союзу в понеділок , коли їй поставив це запитання голландський євродепутат Роб Рус.

«Чи була вакцина Pfizer проти Covid протестована на зупинку передачі вірусу до того, як вона вийшла на ринок?» — запитав пан Рус.

«Якщо ні, будь ласка, скажіть це чітко. Якщо так, чи бажаєте ви поділитися даними з цим комітетом? І я дійсно хочу прямої відповіді, так чи ні, і я з нетерпінням чекаю цього».

Пані Смолл, яка з’явилася на місці виконавчого директора Pfizer Альберта Бурла , якого викликали для дачі свідчень, але зняли зі слухання на початку цього місяця, відповіла, що компанія повинна «діяти зі швидкістю науки».

https://twitter.com/i/status/1579759795225198593

«Щодо питання навколо, чи знали ми про припинення імунізації [sic] до того, як вона вийшла на ринок? Ні, хе, — сказала вона.

«Це, ви знаєте, нам довелося рухатися зі швидкістю науки, щоб дійсно зрозуміти, що відбувається на ринку, і з цієї точки зору ми повинні були робити все ризиковано. Я думаю, що доктор Бурла, навіть якщо його тут немає, обернувся б і сам сказав би вам: «Якщо не ми, то хто?»

Пані Смолл сказала, що доктор Бурла «насправді відчував важливість того, що відбувається у світі, і тому в результаті цього ми фактично витратили 2 мільярди доларів США, під ризиком, самофінансованих грошей від Pfizer, щоб бути здатні досліджувати, розробляти та виробляти в зоні ризику, щоб мати можливість переконатися, що ми в змозі допомогти з пандемією».

Містер Рус поділився коротким відеозаписом відповіді пані Смолл у Twitter , описавши відповідь як «скандальну».

«Мільйони людей у ​​всьому світі відчували себе змушеними зробити щеплення через міф про те, що «ви робите це для інших», — сказав він у відео, яке переглянули більше п’яти мільйонів разів.

«Тепер це виявилося дешевою брехнею. Це має бути викрито».

Пан Рус сказав, що визнання позбавило всіх підстав для мандатів на вакцини та паспортів, що «призвело до масової інституційної дискримінації, оскільки люди втратили доступ до основних частин суспільства».

«Я вважаю це шокуючим, навіть кримінальним», — сказав він.