You are currently viewing Порівняння здоров’я вакцинованих  дітей  з не вакцинованими

Порівняння здоров’я вакцинованих дітей з не вакцинованими

До середини 2000-х американський педіатр Dr Poul Thomas, що має практику в Портленді штату Орегон, вакцинував дітей “як усі” за офіційним календарем.Але спостерігати цілком здорових з народження дітей, що після чергової вакцинації регресують в важкі форми аутизму, йому не подобалось.

На відміну від більшості колег, лікар вирішив знайти час на самостійне вивчення статистики та наукових публікацій щодо безпеки та ефективності вакцин і вакцинних інгредієнтів.

Результатом цього стала втрата колишнього вакцинного ентузіазму та значно обережніше ставлення до цієї процедури.

Доктор Пол склав свій власний більш повільний та вибірковий вакцинний календар.Щеплень в ньому значно менше за офіційний і робляться вони в багатьох випадках в більш пізньому віці та з довшими інтервалами.Прикладом, вакцинацію немовлят від гепатиту Б Пол Томас відкинув зовсім як очевидний ідіотизм, а перше КПК переніс на 3 роки, коли діти в аутизм після неї вже не регресують.Вакцини він підбирав таким чином, щоб мінімізувати кількість алюмінію і повністю виключити ртуть.

Замість стандартного швидкого вакцинного булінга, коли батьків ставлять перед фактом, залякують чи навіть погрожують залишити дитину без медичної допомоги, доктор Томас запровадив в себе практику тривалих відвертих дискусій з батьками, в результаті яких по кожній рекомендованій вакцині батьки надавали дійсно інформовану згоду.Або відмовлялись.

Dr Poul Thomas за власним визнанням через відмову від офіційного вакцинного календаря на користь альтернативного та індивідуальних втратив близько мільйона доларів бонусів від Blue Cross Blue Shield Association – контори, що доплачує американським педіатрам 40 тис. дол. за кожні 100 повністю вакцинованих згідно з офіційним календарем дітей.

З іншого боку його він, його книга та практика набули загальноамериканської популярності. Батьки, що ще не готові повністю забити на “планові візити”, але вже розуміють дикість стандартної американської “вакцинопрофілактики”, почали привозити своїх дітей навіть з інших штатів, долаючи відстані у 200+ км.

З часом популярність лікаря та його критика офіційного вакцинного божевілля почали дратувати фарміндустрію та лояльних їй бюрократів.Медична влада штату звернулась до нього з оригінальною вимогою якимось чином довести, що його календар не шкодить пацієнтам.Особливого ідіотизму цій вимозі надає той факт, що власне офіційний вакцинний календар ніколи на безпечність не тестувався і жодних доказів його безпеки для пацієнтів не існує. Тільки протилежні.

Але влада є влада.Доктор Томсон розуміючи, що ігнорування або сперечання щодо цих вимог можуть коштувати йому ліцензії, замовив в компанії медичного страхування спеціальний незалежний аудит на тему, як вплинув його альтернативний вакцинний календар на здоров’я його пацієнтів.

Результати цього аудиту на третій світлині.Аудитор проаналізував 3 344 пацієнти – дітей, що їх від самого народження і протягом наступних десяти років “вела” практика доктора Томаса.З них 715 взагалі не отримували вакцин і 2 629 отримали від 3 до 6 разів менше щеплень ніж містяться в офіційному календарі (тобто вакцинувались за альтернативним графіком).

Дані аналізу показали, що серед 715 невакцинованих пацієнтів розлади аутичного спектра виявили в однієї дитини.Серед 2 629 вакцинованих по альтернативному графіку таких дітей виявилось шестеро.

Тобто 1 на кожні 438.В той час як офіційні дані CDC свідчать про загальноамериканську розповсюдженість аутизму на рівні 1 на 45 у 2014-му та 1 на 36 у 2016-му роках.

Дані щодо невакцинованих здивували навіть самого Dr Poul Thomas.Річ у тому, що за його словами в цю категорію у його практиці попадали здебільшого діти, рішення зовсім не вакцинувати який приймалось через вже наявні ознаки індивідуальної вразливості або родинну історію типу старшої сестри/брата що вже регресувала в аутизм після щеплень.Тобто теоретично (якби аутизм і щеплення дійсно не мали зв’язку і проблема була виключно в генетиці) саме в цій категорії аутизму мало би бути найбільше.

За першим посиланням про цю історію можна дізнатись з короткого фрагмента інтерв’ю самого доктора Пола Томаса.https://youtu.be/ZjP03Ax0Flw

За другим – більш детально з публікації на присвяченому захисту здоров’я дітей ресурсі Роберта Ф. Кеннеді Дж. https://bit.ly/32QbRGE

Джерело інформації