You are currently viewing О ревакцинации от дифтерии и столбняка

О ревакцинации от дифтерии и столбняка

Престижний науковий журнал Clinical Infectious Diseases 25.02.2020 оприлюднив результати масштабного когортного аналізу американських вчених, який впевнено демонструє абсолютну безглуздість ревакцинації дорослих від правцю та дифтерії.
Автори проаналізували інфекційну статистику 31 країни Північної Америки та Європи за 15 років з 2001 до 2016 та порівняли результати країн, де доросла ревакцинація не практикується, з тими де її рекомендують робити кожні 5-20 років.
По правцю вчені значної різниці не помітили, а дифтерії в тих країнах, де від неї колють дорослих, виявилось помітно БІЛЬШЕ.
Жиби їх не записали в антиваксери останній “феномен” автори вирішили списати на Латвію, де дорослих від дифтерії колють, але “охоплення низьке”.
Правда, навіть після виключення Латвії з порівняного аналізу жодної різниці між країнами, де дорослих від дифтерії вакцинують і тими де цього не роблять, автори не знайшли і дійшли висновку, що:
“Огляд даних про захворюваність на 11 мільярдів осіб/років не виявив користі вакцинації дорослих проти правця чи дифтерії.”
Olga Golubovskaya, Андрій Волянський Serhiy Dibrov, вас має зацікавити.
Тагати Клічка, Жадана, чи ще когось з тих, хто на дифтерійній істерії позував з ніби то ін’єкцією не буду.
Бо якщо раптом хтось із них таки дійсно влупив собі дозу алюмінію, формальдегіду та інших присутніх в цих вакцинах канцерогенів і токсинів, а тепер переконається, що жодної навіть теоретичної користі від цього акту самопожертви бути не могло…
Посилання на дослідження тут: Перейти

Захар Милютін