You are currently viewing Немає перешкод для прийому нещеплених дітей до садочка. Розв’язання судової справи у Черкасах

Немає перешкод для прийому нещеплених дітей до садочка. Розв’язання судової справи у Черкасах

Судовий позов, поданий батьками двох дітей, яких не прийняли до садочка через відсутність щеплень, закінчився зарахуванням дітей до освітнього закладу. Розгляд справи тривав рік. Судді уважно вивчили агрументи обох сторін і зауважили на відсутності підстав для відмови у прийомі дітей.

Ще до винесення судового рішення представник відповідача — директор дитячого садочка — видала наказ про зарахування обох дітей до закладу. Таким чином, фактично визнавши правомірність позовних вимог і незаконність попередніх дій освітньої установи.

Втім, у наказі про зарахування окремо прописано пункт про відвідування садочка і умова, за якою відвідування має відбутись, а саме — надання довідки про вакцинацію дитини. Зауважимо, що така форма наказу суперечить положенням чинного законодавства про освіту, зокрема, порядку прийому до освітніх закладів. Наразі, адвокатом (Сергій Гула) та батьками дітей розробляється подальший план дій щодо забезпечення вільного допуску дітей до садочка згідно законодавства.

Вітаємо батьків та правозахисника, активістів з цією, хоч і частковою, але перемогою! Сподіваємось на подальший розвиток у цій та схожих справах виключно в межах законності та правопорядку.