You are currently viewing Нардеп зі Львівщини Юрій Камельчук вважає вакцинацію шкідливою для здоров’я

Нардеп зі Львівщини Юрій Камельчук вважає вакцинацію шкідливою для здоров’я

Народний депутат від «Слуги народу» Юрій Камельчук вважає вакцинацію небезпечною і говорить про наявність побічних ефектів від неї. Він також радить усім переглянути документальний фільм «Відвакциновані» (оригінальна назва Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe).

«Фільм Роберта Де Ніро «Відвакциновані». Перегляньте, перш ніж підтримувати обов’язкову вакцинацію. Потім може бути пізно», – написав Юрій Камельчук увечері 8 грудня на своїй Facebook-сторінці.

Юрій Камельчук підтвердив ZAXID.NET, що виступає проти вакцинації від коронавірусу та інших щеплень.

«Моя позиція особиста власне така. Я проти. Якщо чесно, то я вибірково майже проти будь-якої вакцинації і, зокрема, проти цієї. Точно проти примусової. Тому що немає жодних досліджень, які підтверджують ефективність і відсутність побічних ефектів», – вважає нардеп.

Він також зазначив, що серед його колег – народних депутатів є ще противники вакцинації, однак він не назвав їхніх імен.

Фільм «Відвакциновані» зняв колишній британський лікар Ендрю Уейкфілд. У 2016 році у Нью-Йорку організатори щорічного кінофестивалю Трайбека (Tribeca Film Festival, TFF) відмовилися включити фільм у програму. Роберт Де Ніро, який є одним із співзасновників фестивалю, спочатку наполіг на внесенні стрічки в програму. Проте буквально напередодні події заявив, що все ж було вирішено скасувати показ.

Згідно з дослідженнями Ендрю Уейкфілда, які він проводив наприкінці 1990-х років, вакцина від кору та інших «дитячих» хвороб могла спричиняти розвиток аутизму.

Після виходу на екрани фільм викликав багато дискусій та суперечливих відгуків. Зокрема, науковці вважать тезу фільму про зв’язок вакцинації з аутизмом антинауковою.

40-річний Юрій Камельчук пройшов у Верховну Раду по 124 округу Львівщини від партії «Слуга народу». Народився та навчався у Львові. Закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка. На парламентських виборах 2019 року балотувався як кандидат від партії «Слуга народу» на 124-у виборчому окрузі, був обраний, отримавши 16,7% голосів.

За матеріалами Zaxid.net