You are currently viewing На Тернопільщині батьки школярів пишуть заяви, щоб захистити дітей від примусової вакцинації (фотофакт)

На Тернопільщині батьки школярів пишуть заяви, щоб захистити дітей від примусової вакцинації (фотофакт)

«…Категорично забороняю проводити будь-які медико-експеримнтальні маніпуляції моїй дитині без мого особистого дозволу», — це уривк із заяви, яку розповсюджують соцмережею «Фейсбук» батьки школярів Тернопільщини.

Такі заяви — реакція на нововведення від уряду, який, нібито, хоче запровадити у школах вакцинацію та інші підозрілі заходи, що насторожують.

«До УВАГИ батьків, які хочуть ЗАХИСТИТИ своїх ДІТЕЙ від примусового вакцинування і проведення інших медичних маніпуляцій, які уряд новим проектом постанови “Про затвердження порядку здійснення медичного обслуговування учнів, вихованців закладів загальної середньої освіти” намагається запровадити в шкільних закладах. Я повторно скидаю зразок заяви на ім’я директора навчального закладу. Здоров’я ВАМ і вашим ДІТЯМ !!!», — пише у спільноті «Бережанські новини» Альона Пахолко та публікує текст «нашумілої» заяви, посилаючись на низку статей Конституції України, «Конвенції про права людини та біомедицину» та ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я».

А що ви думаєте з цього приводу? Чи варто «нагнітати паніку» в суспільстві, чи таки итання потребує розголосу, а постанова — скасування?

На Тернопільщині батьки школярів пишуть заяви, щоб захистити дітей від примусової вакцинації (фотофакт)

Джерело інформації