You are currently viewing Мітинг 2.12.2020 біля ВРУ відбувся!

Мітинг 2.12.2020 біля ВРУ відбувся!

Було велелюдно і цікаво. У мітингу взяли участь батьки і всі небайдужі майже зі всіх куточків України: Київської, Житомирської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Миколаївської, Одеської, Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Черкаської областей. Люди приходили з маленькими дітьми, деякі приходили на годину-дві, потім їх змінювали інші учасники.

Мітинг 2.12.2020 біля ВРУ відбувся!
Учасники мітингу з плакатами біля ВРУ

Перш за все, хочемо подякувати асоціації #SaveФОП (особлива подяка – голові асоціації Сергію Доротичу), яка люб’язно надала доступ до сцени і мікрофону для висловлення нашої позиції. Відбувся обмін інформацією щодо тематики наших груп, прийшло розуміння того, що нас об’єднує прагнення до свободи, яку в нас намагаються відібрати, до того, щоб нас, людей і громадян, платників податків і власників ресурсів, просто залишили у спокої. Кілька учасників асоціації #SaveФОП згадали про проблематику вільного вибору у сфері вакцинації у своїх виступах, підтримавши наш протест проти законопроєкту 4142. Багато підприємців залишили свої підписи до відповідних волевиявлень до Верховної Ради, Президента, МОЗ (загалом, зібрано більше 1000 підписів, підрахунок ще ведеться). У свою чергу, розкриваючи проблематику та антиправову сутність законопроєкту №4142, учасники груп за вільний вибір намагалися розказати і про обмеження, які вводить даний законопроєкт щодо доступу до праці, забезпечення санітарно-епідемічних правил, які можуть носити непередбачуваний характер, адже МОЗ та Кабміну за цим проєктом надаються майже необмежені повноваження. Цікавими і різнобічними були виступи Захара Мілютіна, Сергія Гули. Лікар Наталя Коломієць висвітлювала медичні проблеми, пов’язані з примусовою вакцинацією.

Загалом атмосфера мітингу була дружньою, хоч і трохи напруженою. Люди чекали на результати розгляду законопроєкту 4142. Коли депутати почали виходити з дверей ВРУ, дійшла інформація, що розгляд законопроєкту відкладено. Мала частина учасників, які залишились до того часу (біля 50-70 людей) скандувала «Ні 4142», тримаючи плакати у руках.
Відео з мітингу доступні на каналі: (9) Акція під Верховной радой проти законопроекту 4142 – YouTube
Багато фото та репортаж з мітингу Чому депутати не наважуються ухвалити закон про обов’язкову вакцинацію українців (фото) | GreenPost

У цей же день мітинг на підтриму протесту пройшов у Харкові, трансляція тут: (20+) Watch | Facebook

Велелюдна хода проти законопроєкту 4142 пройшла у Львові 1 грудня https://www.facebook.com/groups/nationshealthdefense/permalink/408399430523420

Мітинг 2.12.2020 біля ВРУ відбувся!
Учасники мітингу 3 грудня 2020 р.

Ввечері 2 грудня стало відомо, що законопроєкт внесено до розгляду та голосування ВРУ наступного дня, 3 грудня 2020 року. Низький уклін киянам, які, не дивлячись на погоду, деякі з малими дітьми, вийшли на мітинг до Верховної Ради цього дня о 9:30. Їм вдалося поспілкуватись з депутатами, плакати та наочні інсталяції (лялька із шприцами як наочність кількості доз, що їх пропонується зробити дитині за календарем щеплень; зображення янгеликів із зазначеними датами смертей дітей до двох років, які відбулись одразу після щеплень, за інформацією МОЗ) демонстрували протест проти законопроєкту та примусової вакцинації.

Мітинг 2.12.2020 біля ВРУ відбувся!
Інформація про дітей, померлих після щеплень впродовж 2016-2019 років (офіційні дані МОЗ України)


У той самий час, тисячі людей телефонували до приймальні ВРУ, залишаючи звернення проти законопроєкту 4142. Тисячі повідомлень були у Ютуб під постом трансляції засідання депутатів. Сотні коментарів були залишені на сторінках депутатів у Фейсбуці, Інстаграмі, телеграм-каналах.

Законопроєкт 4142 3 грудня теж був залишений без розгляду. Пропозицію не розглядати його депутати зустріли схвальними вигуками, що можна побачити на відеозаписі засідання https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/verhovna-rada-onlayn-translyaciya-zasidannya-vru-3-grudnya-2020-novini-ukrajini-50127915.html. Поступила інформація від кількох депутатів, що законопроєкт цього тижня не розглядатимуть через брак голосів на його підтримку.

Таким чином, два бої виграно, але битва продовжується. Закликаємо слідкувати за подіями, писати до депутатів, телефонувати до приймальні ВРУ, висловлювати свою думку (інформація про деякі сторінки депутатів у соц мережах, а також телефон приймальні ВРУ, посилання на трансляцію з засідань за посиланням https://docs.google.com/document/d/1Q1IkWe0INvHkg1WJ3g7yo7H6mnBp1r-ak1lJd6AyCIg/edit#), а також поширювати інформацію про законопроєкт. Проєкт 4142 є небезпечним для всіх українців, адже впровадження медичної процедури як допуску до навчання, праці є відвертим порушенням прав людини.
Ми маємо зберегти Україну вільною! Єднаймося!

Мітинг 2.12.2020 біля ВРУ відбувся!
Растяжка навпроти головного входу до ВРУ 2.12.2020