You are currently viewing Листи депутатам ВРУ та петиції щодо законопроєкту №4142

Листи депутатам ВРУ та петиції щодо законопроєкту №4142

У зв’язку з проходженням законопроєкту у профільному Комітеті Верховної Ради (Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування) без змін, пропонуємо спрямовувати листи Голові Верховної Ради та головам депутатських фракцій. Шаблон листа за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1Mt_WZO_hJ8n3QTKhsxEYapaq2q2MVew5vOkS8L2Ccqc/edit#

Закликаємо відправляти листи принаймні з трьома підписами (колективні). Такі листи мають іншу процедуру розгляду та посиленого контролю в урядових інституціях. Увага! При відправці колективного листа звичайною поштою оригінали підписів мають бути прикріплені до кожного листа.

Відправляти можна живим листом або по електронній пошті. Для цього вводите свої дані в шапку (ПІП, адресу (або e-mail), також вносите в текст зміни, якщо вважаєте за необхідне. Вітається короткий виклад своєї особистої позиції, щоб листи не були точною копією один одного, але це необов’язково. Роздруковуєте, в кінці листа ставите підпис (для колективного листа збираєте підписи ще принаймні двох людей, з іменами та адресами, що проставляються у додатку), потім або відправляєте поштою, або фотографуєте/скануєте та відправляєте на ел. адресу. Зверніть увагу: і в тому, і в тому варіанті обов’язково повинен бути живий підпис. Лист можна надсилати також і іншим депутатам, для цього треба змінити шапку листа (написати ПІБ та адресу депутата, якому надсилаєте листа).

Адреси депутатів-мажоритарників, доступні за посиланням. Адреси всіх депутатів Верховної Ради України доступні на вебсайті Верховної Ради (треба натиснути розділ “Всі депутати”, натиснути на ім’я конкретного депутата, прокрутити сторінку вниз, де є електронна адреса депутата).

Для висловлення незгоди з новаціями законопроєкту №4142 від 22.09.2020 були створені дві петиції (одна присвячена питанню вакцинації, інша висвітлює різні сторони законопроєкту) на сайті ПрезидентаУкраїни. Переглянути та підписати петиції можна за наступними посиланнями:

https://petition.president.gov.ua/petition/106302

https://petition.president.gov.ua/petition/106540

Аналогічну петицію створено на сайті Верховної Ради України (для підтвердження голосування потрібно підтвердити дію через посилання на електронній пошті):

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/8594?aname=published

Закликаємо діяти!