Індійські АКДП є одними з найнебезпечнішими та шкідливими з усіх наявних в Україні щеплень.

І не тому, що “неякісні” чи “по фабрикам щурі бігають”.

Ці вакцини є самими небезпечними та шкідливими тому що:

1) Індійські АКДП містять цільноклітинний кашлюковий компонент, від якого через розповсюдженість важких побічних реакцій всі розвинуті країни з Китаєм включно відмовились 10-30 років тому.

2) Індійські АКДП містять Thimerosal – консервант на основі етилової ртуті – сильний нейро-токсин, від якого більшість цивілізованих країн теж відмовилась 20-30 років тому.
Особливо небезпечним цей консервант є в поєднанні з іншим нейротоксином – алюмінієм.

3) Індійські АКДП не просто містять на додаток до ртуті ще й алюміній, а містять його в кількості, яка в 1,5 рази перевищує максимально допустиму американськими нормативами.

4) Індійські АКДП постачаються в 10-дозному пакуванні. Це означає, що навіть якщо медсестра перед кожним щепленням буде як божевільна трясти ту ампулу дві-три хвилини, то з великою вірогідністю хтось з дітей всеодно отримає анатоксинів/ад’юванту/консерванту чи збудника кашлюку двічі-тричі більше “запланованого”. В той час як кілька інших будуть “щеплені” водою.
Якщо ж медсестра на ото трясіння не має сил та часу, або не розуміє нащо воно взагалі треба, то десятий, або той для кого найбільше заглиблять голку в ампулу і “зберуть з дна”, може отримати “бінго” в вигляді ртуті, алюмінію та анатоксинів, розрахованих добрим індійським виробником “на всіх” десятирих.

Завантажити оригінальну двомовну інструкцію в форматі PDF до цієї отрути можна за посиланням: Завантажити

Захар Мілютін