You are currently viewing Чому мовчать батьки дітей, постраждалих від вакцин.

Чому мовчать батьки дітей, постраждалих від вакцин.

Я довго вагалася чи писати це. Бо особисте, бо болить. Та усвідомила, що не боюсь ні нападок, ні осуду, ні косих поглядів. Все це пил, в порівняні з тим пеклом, в якому я палаю щодня. У безкінченних спробах відновити здоров’я сина, зруйнованого після вакцинації.

Повністю зламаний метаболізм, вторинна мітохондріальна дисфункція, синдром протікаючого кишківника, гіперамоніємія, нейрозапалення; сенсомоторна алалія, ЗПРР, регресивна форма РАС. І це лиш частина з величезного переліку діагнозів, що ми отримали за останні 2,5 роки після останнього щеплення АКДС. Дитина народилася абсолютно здоровою, в родині нічого подібного ні в кого не було. Я не одна, нас таких батьків багато.

Синдром раптової дитячої смерті, тяжкі форми дерматитів, аутоімунних захворювань, порушення опорно-рухового апарату, серцево-судинні хвороби, діабет, онкологія – далеко не всі побічкі від вакцинації. Люди рідко пов’язують. Офіційна медицина твердо говорить “Від щеплення такого не може бути”, “После не значит в следствие”. Це в їхніх інтересах. Існують плани щодо проведення щепленнь, фарм індустрія, що наживається на людському горі та лікарі, на яких здійснюється тиск.

Я закликаю всіх і кожного уважно, детально читати склад та побічні дії (все що дрібним шрифтом і де багато написано) до тієї чи іншої вакцини. Зважувати усі за і проти. Вислухати усі сторони, не лише думку педіатра, а і таких спеціалістів як імунолога, гематолога, генетика-метаболіста. Відвідати закриті групи присвячені наслідкам вакцинації, пролистати там стрічку новин. Поспілкуватися з батьками потерпілих, вислухати їх аргументи. Це безкоштовно і не буде зайвим.

Я про все це чула, читала, але не вірила. І лиш тепер, на власному досвіді відчувши, щиро розкаююсь у своєму скептицизмі. Та для нас вже пізно. Наслідки незворотні. Але, якщо хоч одна людина, котра це прочитає, задумається та поцікавиться, я вважатиму що мій досвід хоч комусь був би корисним.

Ознайомитися із законопроектом 4142 “про примусове щеплення всіх і кожного” та підписати петицію проти, ви можете за наступним посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/106302Там де є ризик, там має бути вибір.

Джерело інформації