You are currently viewing Акція за права дитини і родини. Проти медичної тиранії

Акція за права дитини і родини. Проти медичної тиранії

Нас хочуть позбавити вибору! Оголошуємо Всеукраїнську акцію протесту в Києві 3 липня 2020 року проти медичної тиранії, яку зараз намагаються запровадити в Україні.

Акцію проти свавілля чиновників МОЗ та незаконних постанов Кабміну ініційовано ГО “Вакцинація: Вільний Вибір” спільно з іншими громадськими організаціями та групами батьків.

Наша правова позиція: За сім’ю! За права дітей! Проти медичного примусу!

Акція за права дитини і родини. Проти медичної тиранії

Наша головна мета — протидія приняттю обурливого антисімейного законопроекту №3625 від 10.06.2020, поданого Кабміном до Верховної Ради. Він пропонує забрати у батьків право відмови від медичних втручань дітям. Законопроект передбачає, що для здійснення будь-яких медичних процедур (застосування ліків та проведення операцій, проведення профілактичних процедур) відмова батьків або законних представників більше не буде перешкодою, що для цього достатньо буде відповідного рішення лікаря та служби у справах дітей. Законопроект передбачає таке втручання лише у разі загрози життю дитини. Проте, не наводиться жодної вказівки на критерії такої загрози, будь-яке медичне втручання чи навіть профілактичне щеплення може бути оголошено “життєво-важливим”! Жодна відповідальність за наслідки застосування примусового лікування до дитини, за психологічні травми внаслідок насильницького роз’єднання з матір’ю та батьком тощо також не прописана.

Цей законопроект порушує низку міжнародних конвенцій, конституційних норм України, чинних засад законодавства України у сфері охорони здоров’я. Пропонуємо всім уважно ознайомитись з цим законопроектом, і висловити свою думку в листі до Верховної Ради (01008, м.Київ, вул. Грушевського, 5, або в електронній формі на сайті Верховної Ради), а також у листах та особистих зверненнях до депутатів ВРУ за Вашим округом.

Акція за права дитини і родини. Проти медичної тиранії

Також ми виступаємо проти прийняття проекту наказу МОЗ України про введення в обіг медичної форми 026/о, якою передбачається проставлення лікарями штампів “допущений” або “недопущений” у довідці, що має подаватись до закладу освіти. За відсутності щеплень не через медичні покази яких наразі майже не залишилося, лікар має проставити в довідці штамп “недопущений”. Ця довідка має, за задумом МОЗ, подаватись в усі заклади освіти, від садочку до технікума і, можливо, до ВИШів.

Наразі, поки ще триває громадське обговорення, можливо висловити свою думку, надіславши листа (електронного або паперового) до МОЗ України. У листі обов’язково мають бути Ваші ім’я, по-батькові, прізвище, адреса і підпис. Ось зразок листа, який можна редагувати та надсилати до МОЗ за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7 та на електронні адреси moz@moz.gov.ua та moz166@ukr.net .

Акція за права дитини і родини. Проти медичної тиранії

Єднаймося на захист найдорожчого: дітей, сім’ї та свободи!

Українці — вільні люди!

Важлива участь кожної небайдужої людини! Долучайтеся!

Люди збираються приїхати на акцію з усієї України, формуються ініціативні групи в регіонах.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до нашої акції, допомогти її проведенню чи у Вас є питання, будь ласка, заповніть Анкету, і ми з Вами зв’яжемося.

Підписуйтесь на наші сторінку Фейсбук та Телеграм-канал, щоб отримувати всі новини та мати актуальну інформацію: