You are currently viewing Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020

6 червня відбувся IV Міжнародний протест проти примусової вакцинації. Українці вже втретє долучаються до міжнародної акції, яка цього року пройшла спільно з Vaccine Awareness Day (Днем пам’яті тих, хто постраждав від вакцинації).

Акція проходила в 9 українських містах: Києві, Львові, Одесі, Житомирі, Запоріжжі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Вінниці та Херсоні.

У міжнародному просторі акцію підтримали Польща, Болгарія, Канада, Великобританія, тоді як США, Германія, Франція й інші країни через карантинні обмеження призначили протест на інші дати.

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Місце пам’яті дітей, які загинули після вакцинації, Київ

В Києві акцію відвідали близько сотні учасників. Виступали лікар-гомеопат Наталя Коломієць, відомий аналітик Захар Мілютін, президент ГО “Ліга захисту громадянських прав” В’ячеслав Костилєв, голова ГО “Барви життя” Лідія Гончаренко, батьки постраждалих дітей. Було влаштовано перше в Україні місце пам’яті дітей, які загинули після вакцинації, на Скляному мосту. Статистичні дані були взяті з офіційного звіту МОЗ України.

Відеозапис акції в Києві: Частина 1 , Частина 2

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Хода з гаслами і транспарантами проти примусу і вакцинної тиранії, Львів

У Львові учасники протесту (біля 100 дорослих з дітьми) піднімали одразу декілька важливих тем, пов’язаних із вакцинацією та фарма-диктатурою. Говорили про вплив токсичних речовин на людину, про інформаційну пандемію Covid-19, неприпустимість примусу та наявні порушення прав людини. Виступали лікарі, активісти, батьки, які втратили дітей після проведення щеплень.

Відеозапис акції у Львові

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Лампадки та фотографії дітей, які загинули після вакцинації, Одеса

В Одесі зібрались біля 60 активістів, як одеситів, так і жителів області. Розказала свою історію мати дитини, яка загинула від кардіопатії, що почала розвиватись після вакцинації. Колишня депутат міської ради розповіла про участь в засіданні комісії з інфекційних захворювань ще за часів СРСР, щодо спалаху кашлюку серед щеплених. На акцію приїхала команда незалежних журналістів kla.tv, щоб об’єктивно висвітлити подію.

Учасники акції вшанували пам’ять дітей і дорослих, які загинули після введення вакцин, запаливши лампадки і влаштувавши хвилину мовчання.

Відео з акції в Одесі

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Виступи на акції за вільний вибір і проти примусу медичного втручання, Житомир

У Житомирі цього року на акцію вийшло біля 40 людей. Виступали представники ГО “Вакцинація: Вільний Вибір” та місцеві активісти, а також батьки дітей, які обстоюють вільний вибір щодо вакцинації. Наприкінці заходу був вільний мікрофон, слово було надано і прихильниці вакцинування. Відбулась цікава й насичена дискусія. За підтримки ГО “Ліга захисту громадянських прав” бажаючим безкоштовно роздавали книги “Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей”. Учасники акції обговорювали питання захисту прав нещеплених і частково щеплених дітей, а також збирали підписи під зверненнями до уряду та місцевої влади.

Відео акції в Житомирі

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Активісти за вільний вибір щодо вакцинації, Запоріжжя

В Запоріжжі акцію відвідали біля 60 учасників. Активісти ділилися думками з приводу необхідності захисту прав людини в зв’язку з вакцинацією. Розвісили листівки з інформацією про дітей, які померли після вакцинації, на чорних стрічках біля Запорізької міської ради. На акції роздавали книги “Щеплення в питаннях і відповідях”, надані ГО “Ліга захисту громадянських прав”, а також матеріали з різною інформацією, які безкоштовно надала команда Kla.tv.

Відео акції в Запоріжжі

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Хмельничани з плакатами відзначають важливість свободи виборуу питаннях вакцинації

У Хмельницькому акцію відвідали близько 300 людей. Активісти оприлюднили інформацію щодо дітей, які померли після вакцинації, запалили лампадки і розклали дитячі іграшки, вшанувавши пам’ять загиблих. Було декілька виступів щодо неприпустимості примусу у питанні проведення щеплень та шкоди складних імунобіологічних препаратів, якими є вакцини. За підтримки ГО “Ліга захисту громадянських прав” бажаючим безкоштовно роздавали книги “Щеплення у питаннях і відповідях”. Були зібрані підписи під зверненням до президента України щодо захисту прав дітей.

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Акція за вільний вибір у питаннях вакцинації в Івано-Франківську

В Івано-Франківську подію відвідали біля 30 батьків з дітьми. Учасники акції виголошували промови та обговорювали питання конституційного доступу до освіти, що його системно намагаються ігнорувати чиновники. Впродовж акції також збирали підписи під зверненням до Президента України щодо захисту конституційних прав дітей.

Відеозапис акції в Івано-Франківську

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Вінничани запалюють лампадки у пам’ять про померлих після вакцинації дітей

У Вінниці біля сотні людей приєднались до акції. Виступали адвокат, лікар-інфекціоніст, батьки постраждалих дітей, активісти розповідали про власний досвід вакцинації. Збирали підписи до звернення до міського голови щодо неприпустимості та незаконності будь-яких обмежень в доступі до освіти в нещеплених чи частково щеплених дітей. Пам’ять дітей, які загинули від вакцинації, вшанували запаленням лампадок.

Відео акції у Вінниці

Акція за свободу вибору медичного втручання 06.06.2020
Активістка з плакатом підтримує Міжнародний протест проти примусової вакцинації, Херсон

В Херсоні смілива родина вийшла у центр міста, щоб підтримати акцію. Мати та батько із однорічною дитиною стояли з власноруч зробленими плакатами, щоб нагадати суспільству про побічні ефекти вакцинації та загрозу, яку несе порушення прав людини у зв’язку з примусом до щеплень. Пишаємось незламним духом херсонських активістів!

Акцію наживо висвітлювали відомі блогери:

Щиро дякуємо всім учасникам, організаторам, всім, хто долучився до акції онлайн та розповсюджує правдиву інформацію про вакцинацію та права людини.

Єднаймося на захист основоположних прав людини — права на вибір та відмову від медичного втручання і права на повний доступ до освіти!