You are currently viewing Запоріжжя: активні батьки захистили права школярів

Запоріжжя: активні батьки захистили права школярів

3 вересня 2019 року у Запоріжжі відбулась зустріч обласних Департаменту охорони здоров’я та Департаменту освіти і науки з місцевим осередком ГО “Вакцинація: вільний вибір” та активними батьками.

Відбулось всестороннє обговорення проблеми недопущення нещеплених або частково щеплених дітей до шкіл та неприпустимості методів, що до них вдаються працівники галузей освіти та медицини, аби не допустити таких дітей до навчання у школах: ненадання медичних довідок за законодавчо визначеною інструкцією, неприйняття документів на зарахування, відтягування зарахування за вигаданих причин, психологічний тиск на батьків, прихований або явний булінг нещеплених або частково щеплених дітей та їїх батьків. Подробиці зустрічі можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2809875829070794&id=100001452146669

Результат: освітяни і медики визнали незаконність вказаних дій, запевнивши: 1. Усім дітям, які звернулись за медичною довідкою 086-1/о, ця довідка буде надана незалежно від кількості наявних щеплень 2. Усі діти, батьки або законні представники яких надали до шкіл необхідні документи згідно Порядку зарахування учнів (а саме, копію свідоцтва про народження та медичну довідку 086-1/о), будуть прийняті до шкіл та відвідуватимуть їх на рівні з іншими.

Вітаємо незламних батьків Запоріжжя з встановленням закону і порядку!

https://youtu.be/pBRmFOlu9Do