You are currently viewing В пам’ять про тих, хто помер після вакцинації. Акція “Запали свічку”

В пам’ять про тих, хто помер після вакцинації. Акція “Запали свічку”

3 червня проходить Всесвітня акція “Запали свічку” в пам’ять тих, хто загинув від вакцинації. Традиційно по всьому світі батьки дітей та активісти запалюють свічки, щоб вшанувати пам’ять маленьких янголят та дорослих, які загинули внаслідок вакцинації.

Акція покликана нагадати суспільству про неминучий ризик від введення вірусів, важких металів, інших токсичних речовин, що містяться у вакцинах, в організм дитини та нагадати суспільству, що добробут всіх неможливий без добробуту кожного і не може бути досягнутий стражданнями, каліцтвом та смертю дітей.

В пам’ять про тих, хто помер після вакцинації. Акція “Запали свічку”
Маленька Юля Сокольцова прожила 8 років із рідкісним діагнозом “ідеопатична кардіоміопатія”. Серйозні розлади здоров’я у повністю здорової дівчинки почались одразу після введення другої дози комбінованого щеплення АКДС-Хіб

Цього року акція вперше пройшла в Україні. 2 червня про каліцтва та смерті від вакцинації говорили в Житомирі, Луцьку, Запоріжжі. 10 червня акція пройшла в Одесі. Активісти запалили свічки у лампадках перед обласною адміністрацією, щоб привернути увагу влади і суспільства до ризику, який несе вакцинація як медична процедура. У доповіді представниця ГО “Вакцинація: вільнйи вибір” Катерина Флорян зазначила, що наразі в Україні немає правового механізму визначення поствакцинальних ускладнень та компенсації шкоди від них. У 2018 році МОЗ України офіційно зафіксувало 17 смертей дітей до 2 років, що наступили одразу після щеплень, визначивши їх як такі, що мають “часовий зв’язок”. Батьки, підписуючи інформовану згоду, беруть відповідальність за наслідки щеплень на себе. У той самий час, більшість лікарів не інформує або не повністю інформує батьків ані про склад вакцин, ані про можливі побічні ефекти.

В пам’ять про тих, хто помер після вакцинації. Акція “Запали свічку”

На акції активісти та батьки розповідали історії дітей та дорослих, які померли після щеплень. Говорили про смерть юнака Антона Тищенка з м. Краматорськ у 2008 році внаслідок експериментального дослідження вакцинації від кору та краснухи. Розповідали історію маленької одеситки Юлі Сокольцової, яка залишила цей світ у 2016 році. Юля страждала від рідкісного діагнозу, який був також поставлений декільком одноліткам дівчинки. При цьому вакцину, яку ввели Юлі у 4,5 місяці, за рік до цього теж досліджували на українських дітях.

В пам’ять про тих, хто помер після вакцинації. Акція “Запали свічку”

До акції також приєдналась родина Бакуліч. Згорьовані батьки втратили у 2012 році середнього сина Сімона після щеплення АКДС. Мати хлопчика розповіла про трагічну смерть дитини та тривалу боротьбу родини за встановлення дійсної причини смерті, байдужість чиновників та лікарів.

В інших містах України в ці дні також вшанували пам’ять тих, хто загинув від вакцинації. Небайдужі бітьки надсилали світлини свічок на поштову скриньку ГО “Вакцинація: вільний вибір” та у спеціалізовані групи у соціальних мережах. Таким чином, акцію підтримали в Ужгороді, Полтаві, Лубнах, Львові, і навіть Москві.

В пам’ять про тих, хто помер після вакцинації. Акція “Запали свічку”
Вічна пам’ять.