You are currently viewing Захистимо право нещеплених дітей на освіту!

Захистимо право нещеплених дітей на освіту!

ГО «Вакцинація: Вільний Вибір» організовує 4 березня 2019 Всеукраїнську акцію — мітинги на захист вільного вибору щодо вакцинації та на забезпечення безперешкодного отримання освіти нещепленими дітьми в навчальних закладах!

Мета акції: Звернути увагу керівництва держави, областей та міст України на ситуацію, що склалася, із недопущенням дітей, які не мають всіх профілактичних щеплень, у дошкільні й шкільні навчальні заклади.

В Одесі мітинг відбудеться з 12:00 до 14:00 біля будівлі Одеської ОДА (пр. Шевченка, 4).
Збір учасників біля головного входу (з боку проспекту Шевченка).

Акція також відбудеться і в інших великих та малих містах України. Долучайтесь!

Наші вимоги: Представники адміністрації багатьох навчальних закладів і медпрацівники видають необґрунтовані заборони на відвідування навчальних закладів дітям, які не мають всіх профілактичних щеплень відповідно Календаря вакцинації.
Ми, батьки, відстоюємо законне право наших дітей на освіту, встановлене Статтею 53 Конституції України, Статтею 3 Закону про освіту, Конвенцією про права дитини та Загальною декларацією прав людини.

Вакцинація як ризиковане медичне втручання є виключно добровільною процедурою, а рекомендаційні листи Міністерств та накази обласних відділів охорони здоров’я і освіти просто суперечать Конституції та нормам чинного законодавства України, а також міжнародному законодавству, яке ратифіковано Україною.
Крім того, відповідно до чинного законодавства України, відсутність профілактичних щеплень у дитини не може бути причиною відмови їй у прийомі в дитячий садок, школу, професійно-технічний або вищий навчальний заклад.

Ніяких епідемій в місті Одесі та Одеській області, як і в інших регіонах України, не оголошено. Карантин не запроваджено.

Але, не зважаючи на це, адміністрації шкіл і садочків, ігноруючи законодавство про протидію дискримінації, використовують різноманітні способи недопущення нещеплених дітей до відвідання занять, вимагають проходження здоровими дітьми під час навчального процесу позапланових ЛКК, а подекуди навіть чинять фізичну протидію та організовують цькування таких дітей персоналом навчальних закладів, а також батьками щеплених дітей. Звернення батьків до правоохоронних органів з цього питання не реєструються належним чином, розгляд справ затягується.

Пам’ятаймо, що тільки батьки у повній мірі за законодавством та по совісті у будь-якому випадку несуть відповідальність за життя та здоров’я своїх дітей.

Ми вимагаємо припинити тиск на нас і наших дітей з боку посадових осіб та покласти край порушенням конституційних прав наших дітей!

Закликаємо всіх свідомих людей підтримати наші вимоги.

Наша сторінка у ФБ: https://www.facebook.com/Vakcinaciya.Vilnyi.Vybir

Групи у ФБ: