You are currently viewing Наукова публікація про спричинену міокардитом раптову смерть, після ковід-вакцини  Pfizer в Кореї

Наукова публікація про спричинену міокардитом раптову смерть, після ковід-вакцини Pfizer в Кореї

Журнал Корейської медичної науки, 18 жовтня 2021

“Спричинена міокардитом раптова смерть після вакцинації проти COVID-19 мРНК-вакциною BNT162b2 (Pfizer  – Перекл.) в Кореї: звіт про випадок зосереджений на гістопатологічних результатах.”

Англомовний оригінал тут

Абстракт (переклав Захар Мілютін)

Ми представляємо результати розтину 22-річного чоловіка, у якого через 5 днів після першої дози вакцини мРНК BNT162b2 (Pfizer  – Перекл.) виник біль у грудях і через 7 годин він помер. При гістологічному дослідженні серця виявлено ізольований міокардит передсердь з переважанням нейтрофілів і гістіоцитів. Імуногістохімічне фарбування C4d виявило розсіяний одноклітинний некроз міоцитів, який не супроводжувався запальними інфільтратами. У передсердях і шлуночках спостерігався великий некроз смуги скорочення. Не було ознак мікротромбозу або інфекції в серці та інших органах. Встановлено, що основною причиною смерті є міокардит, причинно-асоційований з вакциною BNT162b2.

Джерело