Нардеп зі Львівщини Юрій Камельчук вважає вакцинацію шкідливою для здоров’я

Нардеп зі Львівщини Юрій Камельчук вважає вакцинацію шкідливою для здоров’я

Народний депутат від «Слуги народу» Юрій Камельчук вважає вакцинацію небезпечною і говорить про наявність побічних ефектів від неї. Він також радить усім переглянути документальний фільм «Відвакциновані» (оригінальна назва Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe).

«Фільм Роберта Де Ніро «Відвакциновані». Перегляньте, перш ніж підтримувати обов’язкову вакцинацію. Потім може бути пізно», – написав Юрій Камельчук увечері 8 грудня на своїй Facebook-сторінці.

Юрій Камельчук підтвердив ZAXID.NET, що виступає проти вакцинації від коронавірусу та інших щеплень.

«Моя позиція особиста власне така. Я проти. Якщо чесно, то я вибірково майже проти будь-якої вакцинації і, зокрема, проти цієї. Точно проти примусової. Тому що немає жодних досліджень, які підтверджують ефективність і відсутність побічних ефектів», – вважає нардеп.

Він також зазначив, що серед його колег – народних депутатів є ще противники вакцинації, однак він не назвав їхніх імен.

Фільм «Відвакциновані» зняв колишній британський лікар Ендрю Уейкфілд. У 2016 році у Нью-Йорку організатори щорічного кінофестивалю Трайбека (Tribeca Film Festival, TFF) відмовилися включити фільм у програму. Роберт Де Ніро, який є одним із співзасновників фестивалю, спочатку наполіг на внесенні стрічки в програму. Проте буквально напередодні події заявив, що все ж було вирішено скасувати показ.

Згідно з дослідженнями Ендрю Уейкфілда, які він проводив наприкінці 1990-х років, вакцина від кору та інших «дитячих» хвороб могла спричиняти розвиток аутизму.

Після виходу на екрани фільм викликав багато дискусій та суперечливих відгуків. Зокрема, науковці вважать тезу фільму про зв’язок вакцинації з аутизмом антинауковою.

40-річний Юрій Камельчук пройшов у Верховну Раду по 124 округу Львівщини від партії «Слуга народу». Народився та навчався у Львові. Закінчив факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка. На парламентських виборах 2019 року балотувався як кандидат від партії «Слуга народу» на 124-у виборчому окрузі, був обраний, отримавши 16,7% голосів.

За матеріалами Zaxid.net